Forumowa gra Król Szamanów!!! Najważniejsza zasada nie można mieć nicku np. ziomek812 trzeba mieć nick imię np Yoh ale ja je mam. :)
HOME
|
LISTA OSTATNIO DODANYCH TEMATÓW
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Temat/Opis
Grupa
Autor / Ostatni Wpis
Odpowiedzi
Wyświetleń
Dodano
Amidamaru
Nowy duch.
Yoh / Yoh
1
109
02.01.2010 12:45:52
Karta gracza Yoh
Karta gracza.
Yoh / Yoh
1
108
02.01.2010 12:41:15
Duch Yoh Amidamaru.
Duch.
Yoh / Yoh
1
136
02.01.2010 12:34:35
Jestem Yoh.
Przedstaw się.
Yoh / Yoh
1
117
02.01.2010 12:32:19
Regulamin gry.
Regulamin.
Yoh / Yoh
4
148
01.01.2010 23:23:21
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny