Forumowa gra Król Szamanów!!! Najważniejsza zasada nie można mieć nicku np. ziomek812 trzeba mieć nick imię np Yoh ale ja je mam. :)

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME

PODSTAWOWE INFORMACJE. Np. Przedsawiamy sie i w ogule.
  tematypostyaktualizacja
Przedstaw się.
1102.01.2010 12:32:53
Duch.
Przedstawiamy naszego ducha. :)
1102.01.2010 12:35:29
Karta gracza.
1102.01.2010 12:45:35
WALKI.
  tematypostyaktualizacja
Trening.
Trenować można od poziomu 0 do 99.
0001.01.2010 23:00:12
Walki z przeciwnikami.
Z przeciwnikami można walczyć od 6 poziomu.
0001.01.2010 23:01:11
PRZYDZIELANIE DUCHA.
  tematypostyaktualizacja
Nowy duch.
Duchy dla początkujących,
1102.01.2010 12:46:51
Następny duch.
Jak masz 15 poziom można mieć 2 ducha ja mogę tylko przydzielać 2 ducha.
0001.01.2010 23:05:45
WAŻNE INFORMACJE.
  tematypostyaktualizacja
Regulamin.
1402.01.2010 12:40:35
Sprawy użytkowników.
Wasze sprawy problemy z użytkownikami itp.
0001.01.2010 23:09:18

Szukaj:

Odwiedzin w tym miesiącu: 1     Odwiedzin wszystkich: 4 217     Użytkowników: 1     Tematów: 5     Postów: 8

ShoutBox

aby dodać wpis do shoutbox'a musisz się zalogować i mieć możliwość pisania postów


TestHub.pl - opinie, testy, oceny